Pierwsze spotkanie SKNF w roku akademickim 2016/17

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy na spotkanie SKNF, podczas którego, prawnik, dr farm. Małgorzata Kubacka przedstawi problematykę sfałszowanych leków. Będziemy mieli również okazję przedyskutować utworzenie Studenckiego Koła Naukowego „FARMACJA I PRAWO” przy Zakładzie Farmakoekonomiki.

Spotkanie odbędzie się 17 listopada o godz. 17 w sali nr 6, w Centrum Biblioteczno-Informacyjnym.

Więcej szczegółów tutaj.

Spotkanie SKNF - Marzec

Drodzy Studenci!
Serdecznie zapraszam na spotkanie Studenckiego Koła Naukowego Farmakoekonomiki.
Gościem będzie doktor Katarzyna Kolasa.

Spotkanie odbędzie się: 10.03.2014 (poniedziałek) godzina 17.00
sala Zakładu Farmakoekonomiki
ul. Żwirki i Wigury 81

Witamy po Wakacjach!

Drodzy Studenci! Choć mamy jeszcze wakacje, Studenckie Koło Naukowe Farmakoekonomiki już wznawia swoją aktywność.
Polecam uwadze następujące tematy:

Zachęcamy do udziału w konkursie!

Temat konkursu jest wybitnie farmakoekonomiczny.
Gorąco zachęcam wszystkich członków koła do wzięcia udziału.

Więcej informacji:
Konkurs Pigułka Sukcesu

Warszawski Uniwersytet Medyczny Społeczeństwu Warszawy

Serdecznie zapraszamy na imprezę naukowo edukacyjną:
„Warszawski Uniwersytet Medyczny Społeczeństwu Warszawy”,
która odbędzie się 19 maja 2013 w godzinach 10.00 – 17.00
na Rynku Nowego Miasta w Warszawie.

W szczególności zapraszamy do odwiedzenia stoiska Zakładu Farmakoekonomiki,
gdzie podpowiemy gdzie szukać pomocy, gdy lek zaszkodzi i jak płacić mniej za leki.

Do zobaczenia!

Materiały dla uczestników Pikniku

W zakładce Pliki pojawiły się materiały edukacyjne dla członków koła biorących udział w Imprezie naukowo edukacyjnej "WUM Społeczeństwu Warszawy"
Jest to prezentacja z majowego spotkania koła i inne informacje poszerzające Waszą wiedzę.
Zachęcam do lektury.

Wywiad z dr Krzysztofem Łandą

W zakładce Pliki pojawił się wywiad z między innymi dr Krzysztofem Łandą, gościem SKNF.

"Cena życia"
Artykuł pochodzi z tygodnika Wprost nr 17/2013 (1574)
Zachęcam do lektury.

Spotkanie SKNF - Maj

Drodzy Studenci!
Serdecznie zapraszam na kolejne spotkanie Studenckiego Koła Naukowego Farmakoekonomiki.
Gościem specjalnym będzie profesor Tomasz Hermanowski i opowie on o projekcie w  którym będzie uczestniczyć koło.
Podczas spotkania odbędzie się seminarium dla osób chcących wziąć udział w imprezie edukacyjno-naukowej:

„WUM–Społeczeństwu Warszawy”

Spotkanie SKNF - Kwiecień

Drodzy Studenci!
Gościem spotkania będzie prawnik i wykładowca Uniwersytetu Warszawskiego Łukasz Sławatyniec. Podczas swojej prezentacji zwróci on uwagę na najciekawsze i budzące najwięcej kontrowersji wyjątki z nowej ustawy refundacyjnej.
Spotkanie odbędzie się:

Wywiad z prof. Kariną Jahnz-Różyk

Zapraszam do lektury wywiadu z profesor Kariną Jahnz-Różyk:
"Przelicz zdrowie na złotówki"
z Dziennik Gazeta Prawna
nr 67 5-7 kwietnia 2013