Komunikat o błędzie

• Notice: Undefined offset: 1 w theme_print_url_list() (linia 357 z /var/www/html/drupal7/modules/print/print.pages.inc).
  • Warning: chr() expects parameter 1 to be int, string given w TCPDF_FONTS::unichr() (linia 1671 z /var/www/html/drupal7/sites/all/libraries/tcpdf/include/tcpdf_fonts.php).

Święto Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego

Szanowni Studenci,

Serdecznie wszystkich zapraszam do wizytacji namiotu Zakładu Farmakoekonomiki, podczas pikniku WUM pod hasłem "Warszawski Uniwersytet Medyczny - Społeczeństwu Warszawy", w dniu 20 maja 2012r., w godzinach 10.00-17.00, na Rynku Nowego Miasta.

Studenci z naszego Koła Naukowego będą przeprowadzać ankiety, opowiadać o działalności SKN Farmakoekonomiki, a także udzielać informacji o monitorowaniu działań niepożądanych wywoływanych przez leki w Polsce.

Jeszcze raz zapraszamy i zachęcamy do odwiedzenia naszego namiotu.

W imieniu Zarządu,

Aleksandra Krancberg