Witamy po Wakacjach!

Drodzy Studenci! Choć mamy jeszcze wakacje, Studenckie Koło Naukowe Farmakoekonomiki już wznawia swoją aktywność.
Polecam uwadze następujące tematy:

1. Następne spotkanie koła planowane jest wstępnie na 8 października 2013 (godzina 18.00) Gościem spotkania będą przedstawiciele MZ:
    - Grzegorz Rychwalski – Naczelnik, Wydział Organizacyjno – Prawny, Departament Polityki Lekowej i Farmacji
    goldenline i linkedin
    - Sebastian Migdalski - Główny Specjalista w Wydziale Refundacyjno – Prawnym, Członek Komisji Ekonomicznej
    Tematem spotkania mogą być negocjacje komisji ekonomicznej w procedurze refundacyjnej. Goście nasi są otwarci również na nasze sugestie odnośnie tematu.
    Zwracam się, więc z prośbą o zaznajomienie z profilami gości i przesłanie ciekawiących was pytań/zagadnień, które mogą zostać poruszone podczas spotkania.
  2. Zakład Farmakoekonomiki wciąż dysponuje 2 wolnymi miejscami na pisanie pracy magisterskiej (w roku 2013/14). Istnieje możliwość wspólnego ustalenia ciekawiącego obie strony tematu.
  3. Polecam rejestrację i udział w konferencji: „IT w zdrowiu - zmiany w sektorze zdrowia od 2014 r."
    strona www i Facebook
    Udział w konferencji jest darmowy, odbywa się w Gliwicach.
    Dla grupy zainteresowanych możemy pomyśleć o zorganizowanym transporcie.
  4. Tylko do końca września platforma ebrary umożliwia studentom WUM korzystanie ze swoich zbiorów. Wystarczy zalogować się do portalu SSL-VPN na stronie biblioteki, założyć konto i światowe dzieła (nie tylko) farmakoekonomiczne czekają na czytelników!
  5. Polecam uwadze nową stronę Zakładu Farmakoekonomiki
    Oraz zachęcam do polubienia i śledzenia aktualności z Facebook’owej odsłony Zakładu